Elewacja wentylowana

 

Nasza firma specjalizuje się również  w projektowaniu i  montażu elewacji wentylowanych. Elewacja wentylowana jest systemem okładzin o określonych parametrach technicznych i kolorystycznych, która montowana jest  do aluminiowej podkonstrukcji,  mocowanej do ściany zewnętrznej budynku. Zbudowana jest z rusztu,  izolacji termicznej wraz z płytami okładzinowymi. System dedykowany  jest zarówno do nowo powstałych budynków, jak i rewitalizowanych. Elewacja wentylowana poprawia  znacznie  właściwości termoizolacyjne budynku i pozwala na zastosowanie wielu ciekawych materiałów wykończeniowych.

System zapewnia znaczna poprawa  izolacyjności termicznej budynku. Zastosowanie wełny jako ocieplenia , pozwoli nam zaoszczędzić na ogrzewaniu i zmniejszeniu kosztów klimatyzacji budynku. Stosując ten system poprawiamy także izolacyjność akustyczną. Przegroda  wentylowana zapobiega generowaniu powstawanie kondensacji pary wodnej.

Elewacje wentylowane wykonujemy na bazie wielu materiałów okładzinowych zgodnie z wymogami dotyczącymi zarówno klasyfikacji ogniowej i izolacji termicznej przegrody Uc, zgodnej z obowiązującymi przepisami  budowlanymi. Duży wybór materiałów wykończeniowych daje nam wiele możliwości, które pozwalają na zaspokojenie potrzeb każdego inwestora.

Współpraca

Poniżej linki do kilku producentów okładzin, z którymi współpracujemy:
 
Firma zaprasza do współpracy przy projektowaniu i montażu. Dla nas nie ma rzeczy trudnych.