SYSTEMY
FASADOWE

 

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe, zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Systemy produkowane przez Ponzio posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie, a lakiernie i anodownie Grupy Ponzio należą do największych w Europie. Legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod w zakresie anodowania. Chronią również naturalne środowisko.


Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury.


Suma doświadczeń, zdobytych podczas 80-letniej tradycji firmy na rynkach światowych i 25-letniej działalności na rynku polskim, lokują Grupę Ponzio w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.
Współpracujemy z architektami, producentami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy; począwszy od projektu – służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne.


Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

LISTA SYSTEMÓW PONZIO
 
PONZIO PF152 HI Z SZYBĄ JEDNOKOMOROWĄ
Ponzio Polska

System konstrukcji słupowo-ryglowych przeznaczony do wykonywania…

Ponzio Polska

Ściana osłonowa bezramowa z systemem klejenia konstrukcyjnego.

Ponzio Polska

System konstrukcji słupowo-ryglowych przeznaczony do budowy…

Ponzio Polska

System ścian osłonowych słupowo-ryglowych przeznaczony do stosowania…

Ponzio Polska

System przeznaczony jest do wykonywania ogrodów zimowych i innych konstrukcji przestrzennych.

Ponzio Polska

System Ponzio Sun Protect jest nowoczesnym rozwiązaniem osłony budynku..

Ponzio Polska

System lekkich paneli elewacyjnych…

Ponzio Polska

System ścian osłonowych słupowo-ryglowych PF152 o odporności…