Onas

 
Firma REN-BAU RENATA BELKA zajmuje się kompleksową obsługą w branży budowlanej specjalizując się w dziedzinie aluminiowej: systemami fasadowymi i systemami okienno – drzwiowymi na terenie całej Polski oraz za granicą.
 
Kładąc nacisk na rzetelne podejście do każdego zagadnienia związanego z realizacją zadań, osiągamy zamierzone cele nasze, a przede wszystkim cele naszych Klientów, zawsze dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy gotowi do podjęcia się realizacji każdego projektu związanego z branżą szkło-aluminium od momentu wyceny, poprzez zaprojektowanie, produkcję i montaż i nadzór budowlany.
 
Trzon firmy stanowią inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem zarówno w dziale konstrukcyjno – projektowym oraz wykonawczym. Odpowiadają oni za prawidłowy przebieg procesów negocjacji, projektowania, wyceny i realizacji inwestycji. Ściśle określone kompetencje pozwalają im na sprawne i kompetentne zarządzanie procesem realizacji zadań. Posługując się dedykowanym oprogramowaniem do zarządzania projektami w połączeniu z doświadczeniem umożliwia nam realizację zagadnień dowolnej skali zachowując wysoką jakość, terminowość i profesjonalizm. Umiejętność współpracy z innymi ekipami na terenie budowy umożliwia nam sprawne i bezkonfliktowe prowadzenie prac.
business2-bg-slide3n
Shopping Basket